گارانتی طلایی تعویض 12 ماهه

 کلیه کالاهایی که دارای گارانتی طلایی می‌باشند، از تاریخ خرید و ثبت سفارش به مدت 12 ماه دارای گارانتی تعویض در قبال هرگونه خرابی ناشی از ساخت می‌باشند، بر این اساس کالاهایی که با گارانتی طلایی توسط فروشگاه بانه آی تی به فروش می‌رسند در این مدت در قبال خرابی‌های  شامل گارانتی (ناشی از ساخت) بدون هیچ قید و شرطی تعویض شده و از تعمیر آنها خودداری می‌گردد.

شرایط تعویض کالای گارانتی شده طبق موارد زیر می‌باشد:

1  – بیش از 12 ماه از تاریخ خرید کالا نگذشته باشد. 2 – کالای گارانتی شده سابقه‌ی ارجاع به تعمیرگاه را نداشته باشد. 3 – کالای گارانتی شده توسط هیچ فردی باز نشده و دستکاری نشده باشد. لازم به ذکر است که ارائه‌ی فاکتور ممهور به مهر فروشگاه بانه آی تی و اصل کارت یا برگه‌ی گارانتی طلایی برای تعویض کالا ضروری می باشد.    

گارانتی طلایی در شرایط زیر از درجه اعتبار ساقط می گردد:

1  – استفاده، نگهداری و آزمایش ناصحیح و هرگونه تغییر و خارج ساختن محصول از شکل عادی 2 – خرابی در اثر استفاده از هرگونه قطعات و لوازم جانبی متفرقه و بی‌کیفیت 3 – اقدام به سرویس، تعمیر و یا هرگونه تغییر در محصول توسط افراد غیر مجاز 4 – هر گونه ضربه خوردگی و هرگونه تماس با مایعات و رطوبت و آتش 5 – تغییر با دستکاری شماره سریال دستگاه در کارت گارانتی و یا در کالا 6 – نصب هرگونه نرم افزار و برنامه غیر مجاز  از منبعی به جز سازنده‌ی محصول

  • پیکسل سوخته و معیوب در تلویزیون‌ها تا 7 روز شامل این گارانتی می‌باشد.
  • در مورد پنل‌های تلویزیون برگشتی، پنل مزبور توسط کارشناسان بطور دقیق کنترل شده و در صورت خرابی و عیب پنل ناشی از ضربه، نوسانات الکتریکی، ریختن مایعات، قرار گرفتن در مجاورت میدان‌های مغناطیسی و حرارت نامتعارف شامل گارانتی تعویش نمی‌باشد.

    توجه : باتری و لوازم جانبی همراه کالا شامل گارانتی نمی باشند. استهلاک تدریجی محصول از قبیل سایش، شکستگی، خط خوردگی و رنگ رفتگی، دفرمه شدن ناشی از حرارت محیط و صدمات ناشی از قرار گرفتن کالا در مجاورت میدان‌های مغناطیسی شامل گارانتی نمی باشد.    

هزینه‌ی برگشت کالای معیوب:

کالای دارای گارانتی طلایی معتبر در صورت بروز عیب و خرابی، پس از هماهنگی با فروشگاه (تماس با شماره تلفن 09182888820 ) توسط مشتری مرجوع گشته و پس از بررسی و تأیید کارشناسان BanehIT.com در صورت محق بودن مشتری و شمول گارانتی، کالای مشابه دیگری جایگزین محصول قبلی گشته و به آدرس خریدار حمل می‌شود.

  • در صورت محق بودن خریدار و شمول گارانتی هزینه‌های حمل کالا توسط فروشنده آن کالا تقبل شده و به مشتری عودت داده می‌شود.
  • در صورت ناموجود شدن کالای مشابهِ کالای برگشت داده شده، فروشگاه بانه آی تی پس از تماس و هماهنگی و گرفتن تأییدیه از مشتری نسبت به ارسال کالایی مشابه با آن و در همان رنج قیمت اقدام نموده و مابه‌التفاوت قیمت با مشتری محاسبه می‌گردد
  • مدت گارانتی کالای تعویض شده، از همان تاریخ خرید اول محاسبه شده و تاریخ تعویض کالای جدید محاسبه نمی‌گردد.