درباره ما

درباره فروشگاه بانه آی تی

آغاز به کار

فروشگاه بانه آی‌تی از مرداد ماه سال 94 با هدف ارائه‌ی لوازم خانگی اصلی آغاز به کار کرده است و هدف ما همواره ارائه لوازم خانگی اصلی با مناسبت‌ترین قیمت به مشتریانمان در تمام نقاط ایران است.

اهداف و چشم اندازها

فروشگاه بانه آی‌تی با هدف ارائه مشخصات انواع کالاها، و جلب اعتماد کامل کاربران پایه گذاری شده است. هدف ما تبدیل شدن به مرجعی معتبر برای خرید و ارائه مشخصات انواع محصولات لوازم خانگی است تا افراد، اطلاعات مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه با اطمینان خاطر به دست آوردند.

نحوه‌ی کار

فروشگاه بانه آی تی با همکاری جمع کثیری از بازاریان و تأمین ‌کنندهای شهرستان بانه در تلاش است بهترین محصولات را به مشتریان خود عرضه کند. شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز خود را با اطمینان از طریق این سایت دریافت نمایید.

خدمات مشتریان

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی این بوده که رضایت خاطر کاربران خود را جلب نماییم تا تجربه خوبی در ذهن کاربران عزیز نقش بندد. علاوه بر اینها، سیستم پشتیبانی تلفنی فروشگاه بانه آی تی، همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده توسط این سایت می باشد.

صاحب امتیاز: آقای مهدی رسولی